Bestuur

Het bestuur bestaat uit:

Voorzitter: B.N.J.Roskott (benoemd 01-01-2016, voorzitter per 15-09-2016)

Penningmeester: vacature

Secretaris:  J.Gelderblom (benoemd 16-03-2010, secretaris per 15-09-2016)

Lid: T. Reniers (benoemd 24-05-2017)

Lid: H.W.S.M. Berkhof (benoemd 01-10-2015)

Lid: vacature